Vendégek: 1
Felhasználók: 0

Nyitólap » Cikkek » MECCS ELEMZÉS

Soltvadkert - FSE

A rossz körülmények miatt nem Soltvadkerten, hanem Kecskemétem műfüves pályán rendezték meg a találkozót. Rossz előjel volt, hogy eltiltás miatt nem játszhatott a támadójáték egyik fontos láncszeme, Fodor Ferenc, aki ötödik sárga lapja miatt egy meccses eltiltását töltötte vasárnap. A kezdő csapat így máshogy alakult, ahova bekerült télen igazolt négy játékos közül az egyik, név szerint Rácz Zoltán Attila. A másik három új igazolás, Radics Gábor, Józsa Pál és Kanizsai Zoltán egyéb okok miatt nem szerepelt a mérkőzésen. Kezdéskor a Tóth - Eszenyi, Fődi, Rácz, Pöszmet A. - Pöszmet Z., Kürtösi, Csáki, Pálnok, Kovács - Zsibrita felállással vágott neki a mérkőzésnek a vendég Fülöpjakab. A meccs irányítását már korán magához ragadta a Vadkert FC, az FSE középpályája csak kereste a labdát, a vendégek futottak a labda után. Egy szabálytalan szerelési kisérlet után tizenegyest ítélt a játékvezető, amit magabiztosan értékesítettek a hazaiak. A félideig komoly helyzetek egyik fél előtt sem adódtak, de lehetőségből is próbálkozásból is többet tudtak felmutatni a vadkertiek. A második félidő ott folytatódott, ahol az előző játékrész befejeződött: a vadkertiek a vezetés tudatában nem törték magukat a második gólért, a fülöpjakabiak pedig nem voltak veszélyesek. A meccs hajrájában az FSE taktikát váltott és csereként beállt játékosokkal próbált frissíteni csapatán Samu Attila vezetőedző. Sok sikert ezek után se könyvelhetett el a vendég alakulat, s közben érkezett még egy második, s egyben nagyon szerencsés vadkerti gól, amivel a végeredmény is kialakult: Vadkert FC - FSE 0 : 2.

A játék képe alapján megérdemelt győzelmet aratott a vadkert egyesülete, mely a meccset szinte végig uralva tartotta "otthon" a három pontot. A vendégek utolsó tíz - húsz perce adhat némi bizakodásra okot, a meccs többi részén a pontatlanság, az erőnlétbeli problémák és a fejetlenség látszódott legjobban. A következő fordulóban a Szank ellen lép pályára a Fülöpjakabi SE.

Kategória: MECCS ELEMZÉS | Hozzáadta: samex (2011-03-28)
Megtekintések száma: 516 | Helyezés: 4.0/2