Vendégek: 1
Felhasználók: 0

Nyitólap » Cikkek » MECCS ELEMZÉS

16.forduló: CSÓLYOSPÁLOS - FSE 0 - 4
A 16. fordulóban Csólyospálosra látogatott az FSE, ami a múlt heti kétarcú teljesítmény miatt - még a győzelem ellenére se - biztos három ponttal nem kecsegtetett. Szerencsére sok hiányzó nem volt,a huzamosabb ideje sérült Győri Zoltán mellett a csapat erőssége Kürtösi Zoltán se tudott a csapattal tartani, emellett nem volt még Tarjányi Zoltán és a elkísérte csapattársait, de játékot még nem vállalva ült a kispadon Magony Ottó. A kezdőt a következő képpen állította fel Samu Attila: Bodor - Oroszi G, Fődi, Rácz, Pöszmet A. - Eszenyi, Csáki, Pöszmet Z., Pálnok - Kovács, Fehér.
Nagyon korán, már a 2. percben vezetést szerzett a csapat Pálnok László találatával, aki jól vette észre a kínálkozó lehetőséget és a kifelé futó kapus felett-mellett a kapuba lőtte a labdát. Ezek után a hazai csapat irányította a játékot, de gólt még is mi szereztünk: Csáki Gábor küzdött meg két védővel a levegőben, majd fejelt a kapuba az első félidő derekán. 10 perccel később ismét fejjel voltunk eredményesek, ekkor Fehér Imre érkezett jó ütemben Eszenyi István szögletére. Pár perccel később a múlt hét után újabb bomba gólt jegyezhet Kovács Gergely: 20 méterről jobbal lőtte el a labdát, mely a kapufa segítségével vágódott be a hazaiak kapujába. A második félidőben érvényes gól nem született, Csáki Gábor találatát helytelenül nem adta meg a játékvezető. Ebben a játékrészben, főleg az utolsó 20 percben már a kapkodó játék volt jellemző, sok hibával mindkét csapat részéről. Pöszmet Zoltánnak volt egy igéretes cselsorozata, melyet sajnos nem tudott góllal befejezni. Csólyospálos még elért egy kapufát, de onnan a labda kifelé pattant, így kirúgás jöhetett. Az utolsó percben a meccs hajrájában beálló Bodor Leonnak volt egy ígéretes szabadrúgása, melyet a hazaiak kapusa a felső kapufa alól ütött ki.
A végeredmény tehát 0-4,ezzel most a 6. helyen áll az FSE,3 ponttal lemaradva a szombati ellenfél,4. helyezett Csengőd mögött.

A mérkőzés jegyzőkönyve:

A tabella állása a 16. fordulót követően:
(helyezés-csapatnév-lejátszott mérkőzések száma-győzelem-döntetlen-vereség-lőtt gólok-kapott gólok-gólkülönbség-pontszám)